Poniedziałek - sobota

Infolinia: +48 880 879 310

O nas

PsychoComfort powstało z myślą o osobach, które chcą zadbać o swoje zdrowie psychiczne i poprawić jakość funkcjonowania na co dzień.

 

W PsychoComfort psycholodzy i psychoterapeuci pomagają znaleźć indywidualne rozwiązania na trudności, problemy czy kryzysy, z którymi zgłaszają się Pacjenci. Nasi Specjaliści pomagają w różnych obszarach i na różnych etapach życia człowieka, pary czy rodziny.

 

Dzięki zróżnicowanym metodom pracy i usługom, świadczonym przez naszych Specjalistów, możemy dobrać odpowiedni sposób terapii do potrzeb, z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, psychoterapię dzieci i młodzieży, terapię par i małżeństw, konsultacje wychowawcze, poradnictwo rodzinne, psychoterapię osób dorosłych. Dbamy o dobro Pacjentów, oferując najbardziej efektywne i dopasowane formy pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Nasi terapeuci pracują w podejściach: integracyjnym, psychodynamicznym, systemowym, poznawczo-behawioralnym i terapii schematów.

 

Pomaganie i szerzenie wiedzy psychologicznej i dotyczącej zdrowia psychicznego jest dla nas misją, dlatego oprócz konsultacji psychologicznych czy psychoterapii, prowadzimy warsztaty, treningi, zajęcia psychoedukacyjne czy zajęcia dla dzieci i młodzieży, m.in. TUS.

 

W PsychoComfort zapewniamy dwie formy spotkań do wyboru: stacjonarne lub online.