Poniedziałek - sobota

Infolinia: +48 880 879 310

Nasze usługi

Nasze usługi

Oferujemy: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię schematów, terapię poznawczo-behawioralną

1
Psychoterapia Dorosłych
2
Psychoterapia Młodzieży
3
Psychoterapia Dzieci
4
Psychoterapia Rodzinna
5
Psychoterapia Par

Konsultacje rodzicielskie

Twoje dziecko, dorasta, dojrzewa, zmienia się. Czasami trudno je zrozumieć, pojawiają się konflikty? Trudno dojść do porozumienia? Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w komunikacji z dziećmi i nastolatkami. Wyjaśnimy jak odczytywać sygnały niewerbalne, jak odpowiadać na to co niewypowiedziane. Wszystko po to by żyło Wam się lepiej, spokojniej, bliżej siebie.

Konsultacje okołorozwodowe

Rozwód? Decyzja podjęta, a może się zastanawiasz? Jak o tym powiedzieć dzieciom? Pomożemy Tobie i Twoim dzieciom przejść przez ten trudny czas. Zwrócimy uwagę na ważne, czasami nieoczywiste aspekty. Pomożemy w mediacjach, ustaleniach przygotujemy dopasowany do potrzeb Waszej rodziny plan wychowawczy, uwzględniający indywidualne potrzeby i możliwości min. w opiece, nauce, mieszkaniu, zdrowiu, odżywianiu, wakacjach, weekendach, rozrywce itd. Zalecamy przedstawienie kompletnego planu wychowawczego w sądzie. Co na papierze to na papierze.

Warsztaty psychoedukacyjne

Twoje dziecko jest w trakcie terapii? Chcesz wiedzieć jak efektywnie wspomagać ten proces? Zastanawiasz się czy to co robisz na co dzień jest korzystne dla Twojego dziecka i Waszej relacji? Na te i wszystkie inne pytania chętnie odpowiemy. Dowiesz się też jak funkcjonuje mózg dziecka, a jak nastolatka. Na co zwracać uwagę, a czego unikać.